top of page
Designers Working

دیجیتال مارکتینگ

امروزه شاهد تغییری اساسی در نوع ارتباط مردم با یکدیگر هستیم ارتباطی از جنس دیجیتال و در قالب شبکه های اجتماعی که در بستر فضای مجازی محقق می شود. با توجه به اهمیت و گسترش این تغییر، تبلیغات نیز شکل و شمایلی جدید به خود گرفته و بهتر است به این رسانه به عنوان ابزاری اثربخش به ویژه برای نسل جوان و تحصیل‌کرده بیشتر توجه کرد.

 به دنبال استقبال روز افزون کاربران، فضای مجازی، به یکی از بهترین نقاط دسترسی به مخاطبان هدف برند های مختلف تبدیل شده است. شرکتهای برتر دنیا هر ساله مبالغ بیشتری را صرف بازاریابی و تبلیغات دیجیتال نموده و تلاش می کنند از هر فرصتی که پیشرفت فناوری در اختیار آنها قرار داده نهایت استفاده را به عمل آورند.

پاسخ به نیازهای متغیر مشتری و خلق ارزش بیشتر برای وی از طریق فناوری پیشرفته، تدوین و اجرای استراتژی دیجیتال، در کنار کسب اطمینان از انتقال پیام برند به مخاطبان صحیح با به کارگیری جدیدترین و اثر بخش‌ترین ابزارها و کانال‌های دیجیتال، هدف اصلی کلیه فعالیت های دیجیتال برای هر کسب و کاری می باشد. برای دستیابی به این مهم بهتر است با کمک متخصصین این حوزه به صورت حرفه ای وارد عمل شد تا ضمن سودآوری به اعتبار و وجهه اجتماعی برند لطمه ای وارد نشود. بازاریابی دیجیتال نیز همانند بازاریابی شامل کلیه مراحل تدوین استراتژی اولیه، یافتن مخاطبان هدف و سپس جایگاه یابی می باشد با این تفاوت که در مرحله جایگاه یابی بخشی تحت عنوان فعالیت های مجازی بدان اضافه می شود، در این مرحله گام اول ایجاد دارایی دیجیتال بوده، سپس تلاش می شود تا ترافیک لازم برای این دارایی فراهم شود و متناسب با ماهیت برند و بستر دیجیتال، کلیه فعالیت ها تحت نظارت و کنترل لحظه به لحظه باشد تا در نهایت اهداف محقق شود.کانون های تبلیغاتی از جمله مهمترین و بهترین مکان ها برای ارائه خدمات راه اندازی، توسعه و نگهداری از بازاریابی دیجیتال برای صاحبان برند به شمار می روند. کانون آذین با قریب به یک دهه تجربه حضور در بالاترین رده صنعت بازاریابی و تبلیغات کشور، همواره با دنبال کردن آخرین روند ها و راه حل های قابل ارائه در این حوزه به دنبال ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات قابل ارائه به مشتریان خود بوده است. کانون آذین تلاش می کند تا کسب و کارها را برای عصر دیجیتال به روز کرده و برای هر مشتری راه‌حل‌های مناسب و متناسب با هدف خلق ارزش بیشتر و مشاوره در راستای پیشرفت سریع‌تر ارائه کند.

خدمات این حوزه که کانون آذین ارائه می دهد شامل: ممیزی دارایی های دیجیتال، ایجاد و سپس بهبود و ارتقای دارایی های دیجیتال، تدوین کمپین های 360 درجه بازاریابی و تبلیغات دیجیتال، تدوین استراتژی خلاق دیجیتال، خرید و اجرای رسانه های دیجیتال، تحقیقات بازار آنلاین و… می باشد.

 

کانون آدین به عنوان یکی از برترین آژانس های تبلیغاتی کشور با بررسی روندهای گذشته تکامل شبکه های اجتماعی همواره تلاش کرده تا با راه اندازی بخش دیجیتال خود و با داشتن متخصصین در این زمینه، بتواند همگام با تغییرات دنیای مجازی پیش رود و با حضور پررنگ در تمامی عرصه ها، از جدیدترین تغییرات در عرصه رسانه های اجتماعی مطلع شود. تیم بازاریابی دیجیتال کانون آذین با پیشبینی روندهای آتی نسبت به هر تغییری در دنیای تبلیغات و فضای مجازی، از قبل آمادگی داشته و بدین منظور از طریق اجرای کمپین و برنامه‌های بازاریابی و تبلیغات دیجیتال، خدمات نتیجه محوری ارائه می‌دهیم که منجر به پیشرفت و رشد مشتریان سازمان می‌شود. ایمان داریم خدمات نوآور ارائه شده باعث می‌شود تا آذین به عنوان اولین انتخاب مشتریان در بین کشورهای خاورمیانه باشد.

bottom of page