top of page
Screen Shot 2020-02-20 at 1.24.16 pm.png

استراتژی‌های فرهیختگان هنر آذین 

بیانیه ماموریت هلدینگ ارتباطات و بازاریابی فرهیختگان هنر آذین:

هلدینگ ارتباطات و بازاریابی فرهیختگان هنر آذین به عنوان یک گروه بین المللی فعال در عرصه بازاریابی و تبلیغات با راه‌اندازی، مدیریت و نظارت بر شرکت‌های تابعه خود، خدماتی متمایز و مبتنی بر دانش روز به مشتریان در داخل و خارج از کشور ارائه می‌کند. گروه فرهیختگان هنر آذین با استفاده از فناوری‌های نوین و سرمایه انسانی متخصص در تلاش است تا نقش موثری در ارتقای دانش بازاریابی، توسعه بازار مشتریان و مهمتر از آن ارتقای آگاهی مخاطبان خود داشته باشد.

بیانیه چشم انداز هلدینگ ارتباطات و بازاریابی فرهیختگان هنر آذین:

یکی از معتبرترین گروه‌های ارتباطات و بازاریابی منطقه خاورمیانه با استانداردهای جهانی

ارزش‌های هلدینگ ارتباطات و بازاریابی فرهیختگان هنر آذین:

ما بر این باوریم :

1. برای حفظ منافع مشتریان باید متعهد به ارائه راه‌کارهای سودمند باشیم.

2. نظم سازمانی، وقت شناسی و کار گروهی لازمه پیوستن به گروه می باشد.

3. خلاقیت، نوآوری و یادگیرنده بودن سازمان، ما را در کارمان پیشرو ساخته است. 4. اخلاق حرفه‌ای و احترام متقابل دو عنصر اساسی در فرایند ارائه خدمات کل گروه به مشتریان است.
 

اهداف استراتژیک فرهیختگان هنر آذین

افزایش برندهای وفادار افزایش درآمد کل گروه افزایش متخصصان گروه کسب جوایز داخلی و خارجی افزایش صادرات توسعه دفاتر خارجی افزایش سودآوری افزایش رضایت مشتریان افزایش رضایت کارکنان افزایش سهم بازار

پیشینه فرهیختگان هنر آذین

کانون بازاریابی و تبلیغات فرهیختگان هنر آذین در آغاز فعالیت خود از سال 1384 تنها به ارائه برخی از خدمات این حوزه می‌پرداخت. اما به تدریج و با تکمیل مجموعه فرهیختگان هنر آذین خود در یک بازه زمانی چهار ساله از سال ۱۳۸۷ به یک آژانس جامع گرا تبدیل شد. از این تاریخ، فرهیختگان هنر آذین هر سال با تکمیل توانایی های خود، ارتقای کیفیت خدمات و افزایش تعداد مشتریان در مسیر رشد مستمر گام برداشته است. تعداد کارکنان فرهیختگان هنر آذین پیوسته افزایش یافته است. این افراد در دپارتمان های تخصصی مختلف مشغول به کار می باشند. پس از یک دهه خلق ارزش مستمر برای ذی نفعان، فرهیختگان هنر آذین با کسب جایگاه برتر در زمینه بازاریابی و تبلیغات، همکاری های موفقیت آمیزی را با برند های معتبر رقم زده است.

پیشینه صنعت تبلیغ

در ایران نیز مطابق سایر کشورهای جهان ابتدا تبلیغات کلامی که توسط جارچی‌ها انجام می‌شد، جز اولین دسته از انواع آگهی ها بودند و به دنبال ایجاد صنعت چاپ، روند تبلیغات متحول شد. با ورود دستگاه چاپ به ایران و انتشار اولین روزنامه (کاغذ اخبار) در عصر قاجاریه، اندک اندک ‏آگهی های تجاری نیز به نشریات راه یافتند. بدین ترتیب آگهی در رسانه‌های ایران از دیوارکوب شروع شد ‏و به نشریه های ادواری، کتاب، سینما، رادیو و سرانجام تلویزیون راه یافت. ‏اولین روزنامه‌ای که مبادرت به درج آگهی کرد روزنامه وقایع اتفاقیه در سال ۱۲۶۷ شمسی بود.

خط مشی کیفیت

فرهیختگان هنر آذین با تلاش در جهت افزایش کیفیت خدمات همه‌جانبه خود با الگو قراردادن سیستم مدیریت کیفیت براساس الزامات ISO 9001:2008 در راستای ارتقاء سطح رضایت‌مندی مشتریان گام برداشته‌است. از این رو توجه تمامی همکاران را به اصول اساسی و مقاصد ذیل جلب نموده تا با مشارکت موثر یکایک اعضای خانواده فرهیختگان هنر آذین بتوانیم به استانداردهای جدیدی در صنعت تبلیغات دست یابیم. . – از تمامی اندوخته های علمی ، فنی و اخلاقی خود در جهت ارتقاء سطح کیفی کلیه خدمات قابل ارائه استفاده می نمائیم. – تعهد ، مسئولیت پذیری ، وفاداری، رشد پایدار و خلاقیت پنج اصل بارز همکاران ما در فرهیختگان هنر آذین می باشد. – درک صحیح دغدغه‌های مشتریان، ارائه راهکارهای اثربخش ، همراهی و اهتمام بر حصول نتیجه در بستر تعامل صادقانه مهمترین اصل سازمانی فرهیختگان هنر آذین می‌باشد. – برجسته ساختن مشتریان فرهیختگان هنر آذین در بازار ، ضمن کسب رضایت مشتریان عالی‌ترین ارزش را برای فرهیختگان هنر آذین خلق می‌کند، با تکیه بر این اصل ما در تلاشیم با ارتقاء سطح کیفی و بهبود مستمر ارائه خدمات ، در جهت افزایش سودآوری و ارتقاء سهم بازار گام برداریم. – منابع انسانی کارآمد و آموزش‌دیده پشتوانه ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان می‌باشد، لذا توسعه منابع انسانی و ارتقاء استانداردهای مهارت‌های شغلی با هدف افزایش بهره‌وری و بهبود خدمات از اهداف اساسی آژانس تبلیغاتی فرهیختگان هنر آذین است. – پویایی، آموزش هدفمند و مداوم در جهت افزایش توانمندی خانواده ی فرهیختگان هنر آذین یکی از اصولی است که به آن پایبندیم. – ما در کلیه فعالیت‌های خود دستیابی به نتایج متوازن برای کلیه ذینفعان شامل همکاران، مشتریان، سهامداران، تأمین‌کنندگان و جامعه را مدنظر داریم. – علاوه‌بر رعایت هنجارها و الزاماتفرهنگی و اجتماعی در ارائه کلیه آثار خود، ارتقاء سطح فرهنگ اطلاع‌رسانی مناسب را مدنظر قرار می دهیم. – سلامت جامعه و رعایت کلیه الزامات زیست محیطی با نگرش حذف هرگونه آلودگی در زنجیره تحقق خدمات، از اصول بنیادین فرهیختگان هنر آذین است. -برای بهبود سطح کیفی خدمات در آژانس از تخصیص مناسب منابع مالی و زیرساختی دریغ نمی نمائیم. -فرهیختگان هنر آذین در نظر دارد با ارتقاء سطح کیفی خدمات و نتیجه‌گیری اثربخش مشتریان به عنوان یک برند ارزشمند در بازار ایران و بین‌المللی شناخته شود به‌طوری که حضور فرهیختگان هنر آذین بعنوان مشاور برای مشتریان ارزش افزوده مادی و معنوی بهمراه داشته باشد.

 افتخارات هنر آذین

bottom of page