top of page
Sports car advertisement

تبلیغات

امروزه همگام با پیشرفت علم و تکنولوژی، تثبیت یک برند در ذهن مصرف کننده به مراتب سخت تر و متعاقباً فرآیندهای تبلیغی، ترویجی و ترفیعی از قبل مهم تر شده است.

داشتن سیستم یکپارچه بازاریابی و ارتباطات می تواند بهترین ابزار برای تثبیت برند در ذهن مشتری باشد؛ براي تحقق این امر شرکت ها می توانند از ابزارهاي عمومي ترويج، مثل تبليغات،ترويج فروش، فروش شخصي، روابط عمومي و بازاريابي مستقيم کمک بگیرند. همچنین بکارگیری متدهای نوین در بازاریابی دیجیتالی و توسعه نام تجاری، از جمله راهکارهایی است که می تواند در دستیابی به اهداف اصلی تبلیغات، یعنی معرفی محصول و تثبیت نام تجاری موثر واقع شود. تبلیغات ابزاری برای اطلاع رسانی به مصرف کنندگان درباره محصولاتی جدید، یا تغییراتی در محصولات موجود و یا حتی یادآوری برای خرید و یا تقویت خرید گذشته باشد.

یکی از رموز موفقیت بزرگترین شرکت های بین المللی داشتن سیستم یکپارچه بازاریابی و ارتباطات اثربخش می باشد که تحقق این مهم با همیاری آژانس های تبلیغاتی توانمند به سادگی میسر می گردد.

فرآیند تبلیغات به طور کلی با تدوین استراتژی آغاز می شود در این مرحله متخصصین ضمن برخورداری از دانش کافی نسبت به محصول و برند، بازار و رقبا را بررسی کرده و استراتژی اصلی تبلیغات را تدوین می کنند در مرحله بعد به کمک خلاقیت و تخصص خود تمایز لازم جهت انتقال پیام و جلب توجه مخاطب را پدید آورده سپس بهترین و اصولی ترین رسانه متناسب با برند و عادات رسانه ای مخاطبان انتخاب می شود و در نهایت نرخ بازگشت سرمایه سریعتر و بیشتر می شود و از این طریق موفقیت هر شرکت یا برندی در زمینه تبلیغات تضمین شود.

آژانس تبلیغاتی اثربخش به طور کلی مسئولیت ارائه خدمات از زمان شکل گیری استراتژی های مدیریت برند و تبلیغ یک محصول تا پیگیری موفقیت های آتی و حفظ جایگاه برند را برای مشتریان خود بر عهده دارد تا صاحبان برند را در دستیابی به اهداف خود همیاری و حمایت کند.

آژانس های تبلیغاتی فعالیت های خود را به صورت پیوسته، مورد ارزیابی قرار می دهند و شرایط تبلیغات را در داخل و خارج کشور می سنجند، از جدیدترین تحولات و روندها سریعتر مطلع شده واطلاعات مربوط به اثربخشی تبلیغات را به کمک ارتباطات قوی و متخصصین باتجربه، با صرف کمترین هزینه و زمان و با دقت بالایی استخراج می کنند.

آژانس های تبلیغاتی به صورت شبانه روز با مخاطبان و بازار هدف در ارتباط هستند و به خوبی بازار را رصد و روند ها را پیش بینی می کنند لذا اطلاعات استخراج شده توسط این شرکت های تبلیغاتی از اعتبار بیشتری برخوردار بوده و می تواند معیاری مناسب برای تصمیم گیری های آتی سازمان ها و صاحبان برند باشند و همین امر کانون های تبلیغاتی را به بهترین مشاور و راهنما در حوزه تبلیغات بدل کرده است.

کانون فرهیختگان هنر آذین به عنوان یکی از برترین آژانس‌های تبلیغاتی در ایران با بیش از 10 سال سابقه درخشان در ارائه کلیه خدمات تبلیغاتی، همواره تمام توان خود را به کار برده تا بتواند با مطالعه و بهره گیری از جدیدترین متدهای مورد استفاده در صنعت بازاریابی و ارتباط نزدیک با برترین آژانس های تبلیغاتی دنیا، گامی موثر در پیشرفت و بهبود صنعت تبلیغات برداشته و شرکت ها را تا رسیدن به موفقیت کامل همراهی کند.

bottom of page