top of page
Video Recording

تولید

امروزه با پیشرفت تکنولوژی شاهد شکل گیری نسل جدیدی از  تبلیغات هستیم که به صورت دیجیتالی و اینترنتی ما را احاطه کرده اند. پیش بینی می شود که تبلیغات به روش های سنتی همچون تبلیغات تلویزیونی، رادیویی، چاپی، محیطی و… به مرور کم رنگ تر شوند اما از آنجایی که تماشای تلویزیون همچنان محبوبترین و راحت ترین روش استراحت برای عموم مردم در اوقات بیکاری و فراغت محسوب می شود، فیلم یا تیزر تبلیغاتی همچنان مهمترین و اثربخش ترین روش تبلیغاتی برای جذب مخاطب، آگاهی دادن درمورد وجود و چگونگی محصولی جدید، تغییر و یادآوری محصول را برعهده دارد.

تولید یک آگهی تبلیغاتی به علت برخورداری از توانایی برقراری ارتباط سمعی، بصری و احساسی می تواند هیجان و ماندگاری بیشتری را در ذهن مخاطب پدید آورد که بدین سبب در مقایسه با سایر رسانه ها اثربخشی بیشتری را بر عهده دارد. ضمن اینکه این تبلیغات تلویزیونی و یا حتی رادیویی امکان نشر در شبکه‌های مجازی و گوشی‌های هوشمند را نیز دارا هستند پس می توان گفت که مخاطبان این تبلیغات دوچندان شده و کاربران جوان اینترنتی را هم شامل می شوند.

خانه تولید کانون آذین دارای سابقه ای درخشان در ساخت آگهی های تلویزیونی و رادیویی و همچنین مجهز به پیشرفته ترین و به روز ترین ابزار و تجهیزات تولید می باشد. این واحد با پشتوانه­ نیروی متخصص و مجرب انسانی در راستای تولید خلاقانه ترین و با کیفیت ترین آگهی های تلویزیونی و رادیویی گام بر می دارد.

تولید یک آگهی تبلیغاتی مراحل زیادی را پشت سر می گذارد و نیازمند همکاری و تعامل چندین بخش و متخصصان زیادی می باشد. معمولاً اولین مرحله، درک نیاز و پیام اصلی مشتری و سپس شناخت مخاطبان هدف است و سپس ایده خلاقانه و سناریو مطرح شده و پس از آن وارد فاز اجرایی با کمک تیم های تخصصی هنری و تولیدی می شود. از جمله خدمات این واحد:

  • تولید انواع تیزرهای تبلیغاتی رادیویی و تلویزیونی ، فیلم صنعتی، برنامه سازی و فیلم کوتاه        

  • خدمات تصویربرداری و تدوین فیلم و صداگذاری

  • پویانمایی(انیمیشن) ،موشن گرافیک و جلوه های ویژه بصری

  • ساخت موسیقی ، ویرایش و پالایش صوت

  • دوبله و صداگذاری فیلم

خانه تولید آذین بدون شک یکی از مهمترین بخش های کانون فرهیختگان آذین می باشد، چراکه فعالیت های این بخش بیشترین بازخورد را از عموم مردم دریافت می کند و بر سایر بخش ها و فعالیت های مجموعه اثر می گذارد. خانه تولید کانون فرهیختگان آذین با تعاملی همه جانبه و اثربخش به ارائه خدمات، شامل کلیه مراحل از مشاوره، ایده پردازی، طراحی و اجرا می پردازد، تا بتواند ضمن ارائه خدماتی در سطح استانداردهای جهانی و قابل رقابت با برترین برندها، رضایت مشتریان خود را نیز جلب کند.

bottom of page